Måndag 20 november
 
Inloggning

Glömt ditt lösenord?
Fyll i ditt medlemsnummer så får du ett nytt lösenord!


Felaktig adress?
Logga in enligt ovanför, så kan du själv administrera företagets uppgifter. För vissa medlemmar saknas automatisk koppling. Kontakta då SEYF med medlemsnummer och vilket företag det gäller.

Sektioner


Nedanför listas de olika sektionerna inom SEYF och vilka som är ansvariga m.m.

Fransförlängning

Ansvarig
Ebba Ebbersten
Tel: 070-5850924, e-post: ebba@seyf.se

Biträdande ansvariga
Anna-Sophia Jeansson, Anna Törnhult
Tel: 076-3141545, e-post: info@fransstylisterna.se

Produktansvarig, lagar och och regelverk
Daniel Olsson, Jane Eriksson
Tel: 076-6103443, e-post: info@janesprofessionals.se

Internationell samverkare
Mimmi Ebbersten, styrelsemedlem i ANZEI - Australia & New Zealand Eyelash Industry
E-post: lashia.au@gmail.com

Hud- och Spasektionen

Ansvarig
Jeanette Brunet Johansson
Tel: 070-3230574, e-post: jeanette@seyf.se

Makeupsektionen

Ansvarig/Rådgivande
Lilian Hermansson
Tel: 0736-14 37 91, e-post: lilian@seyf.se

Biträdande ansvariga
Sara Stenevad, Maria Nyström

Nagelsektionen

Ansvariga
Sari Romppanen
Tel: 070-56 58 222, e-post: sari@seyf.se 

Caroline Wirström
Tel: 070-984 56 55, e-post: caroline@seyf.se 

Permanent Makeup

Ansvarig
Nicole Nia
Tel: 070-7497358, e-post: nicole@seyf.se


annons
© 2007-2017 Svenska Estetikers Yrkesförbund | Om cookies